27.6.11

I'm Zombie


Został odkryty przypadkiem. W szybkim czasie stał się jedną z barwniejszych postaci w świecie mody. Jeszcze przed współpracą z Nicolą Formichetti prowadził barwne życie pokazując się to tu, to tam. Jeździł na Carnivale, brał udział w projektach artystycznych, występował nawet w kilku programach stacji MTV. Mowa o Zombie Boy'u, czyli Ricku Genest, nowej gwieździe wybiegów.
Jak stał się sławny? Jak to wszystko się zaczęło? 
Gdy był mały dostał gumę do żucia z tatuażem. Potem, mając 16 lat postanowił zrobić sobie pierwszy tatuaż. W wieku 21. lat zabrał się już za twarz. Podobno od zawsze kręcił go tatuaż, piercing. Lubił się wyróżniać. Nosił czarne ciuchy, miał zawsze swój styl. Jest typem człowieka, który chce czerpać z życia jak najwięcej, spontaniczną duszą. Pewnego dnia zatrzymała go pewna osoba i zaoferowała wzięcie udziału w sesji modowej do magazynu "Dress To Kill" za 400$. Rick jako że miał na pieńku z prawem i żył, jak mówi, "za darmo" - zgodził się. Wszystko było jedynie kwestią czasu. Zauważył go Formichetti, zatrudnił do swojej kampanii domu Thierry Mugler, zapewnił rozgłos i sławę. Potem był teledysk Lady Gagi do teledysku "Born this way" i tak młody Genest został gwiazdą. Zombie, pytany o to, czy czuje przynależność do świata mody jest obojętny. Twierdzi, że nie czyta modowych pism, nie ogląda telewizji. Wydaje się zatem ciekawą osobowością, mającą dobrze zapowiadającą się przyszłość. Co z tego wyniknie? Czy będziemy jeszcze słyszeć o Zombie Boy'u? Czas pokaże, a póki co obejrzyjcie załączony niżej film. 


Co sądzicie o Zombie Boyu?

4 komentarze:

 1. Kocham go ! ♥
  Ostatnio jest on moją główną inspiracją,
  nad biurkiem na ścianie przyczepiam różne inspirujące zdjęcia i jego aktualnie widnieje na samym środku :D
  Jest bardzo ciekawą osobą i zasługuje na uznanie, jego tatuaże są fascynujące!

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne ; )
  + zapraszamy do nas ; >

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny, ciekawy człowiek, co dziwne nie budzi obrzydzenia ani strachu. Ma uroczy uśmiech i jest jedną z najoryginalniejszych osobowości na świecie.

  OdpowiedzUsuń